Pootevření fakulty nabídne sérii přednášek na hlavní budově FF UK

V neděli 21. ledna 2024 v rámci akce Měsíc pro fakultu proběhne série krátkých přednášek určená pro studující, akademickou i neakademickou obec FF UK.

Nedělní pásmo přednášek

místnost P018, hlavní budova FF UK, nám. Jana Palacha 1/2, Praha 1
Všechny zájemce o návštěvu „pootevřené“ fakulty z logistických důvodů prosíme o nezávaznou a dobrovolnou registraci v tomto formuláři, usnadní nám to plánování akce.

12:00 | dr. Petra Kanasugi (Ústav asijských studií): „Japonská mimetika“

12:30 | Petra Poncarová (doktorandka na Katedře sociologie): „Proč se o menstruaci (ne)mluví“

13:00 | dr. Jan Kozák (Ústav filosofie a religionistiky): „Cesta královstvím bez hranic. Práce se sny v psychoterapii“

13:30 | dr. Ivan Prchlík (Ústav řeckých a latinských studií): „Monty Pythonův Život Briana a jeho didaktický potenciál“